Toimintavarmuutta sähkö- ja automaatiokunnossapidolla

Laadukas kunnossapito lisää laitteiden elinikää, alentaa kustannuksia ja varmistaa toiminnan häiriöttömyyden.

Sähkö- ja automaatiojärjestelmien kunnossapito on osaamisemme ydintä. Ympäri Suomea sijaitsevat 16 toimipaikkaamme varmistavat palvelujemme valtakunnallisen kattavuuden ja nopean saatavuuden.

Ennakoivalla huollolla takaamme järjestelmien ja laitteistojen käyttövarmuuden koko niiden elinkaaren ajan.

Keskeiset palvelumme

  • Sähkölaitteiden ylläpito- ja kunnostustyöt
  • Automaatiolaitteet ja -järjestelmät
  • Liikenteenhallintalaitteiden kunnossapitotyöt
  • Kytkinlaitosten ja muuntamoiden kunnossapitotyöt
  • Käyttövalvomotehtävät
  • Asiantuntijapalvelut
  • Erilliset projektikokonaisuudet
 

Myynnin yhteyshenkilöt

Jani Hauskamaa

Myyntipäällikkö

+358 50 5762 134

jani.hauskamaa@nrcgroup.fi

Mika Kiiskinen

Myyntipäällikkö, Pohjois-Suomi

+358 40 068 8449

mika.kiiskinen@nrcgroup.fi

Pekka Riikonen

Etelä-Suomi

+358 40 864 5228

pekka.k.riikonen@nrcgroup.fi

Ari Valaja

Länsi-Suomi

+358 40 8630 016

ari.valaja@nrcgroup.fi

Juha Salovaara

Itä-Suomi

+358 40 8637 340

juha.salovaara@nrcgroup.fi

Petri Prokkola

Pohjois-Suomi

+358 40 6352 280

petri.prokkola@nrcgroup.fi

Sami Viitanen

Tarjouspäällikkö

+358 40 8630 577

sami.viitanen@nrcgroup.fi

Tarjouspyynnöt

Lähetä tarjouspyynnöt osoitteeseen

tarjouspyynnot@nrcgroup.fi