Johto

Harri Lukkarinen

Harri Lukkarinen

Toimitusjohtaja

+358 40 866 1714

harri.lukkarinen@nrcgroup.fi
Anu Asikainen

Anu Asikainen

IT-päällikkö

+358 40 862 0252

anu.asikainen@nrcgroup.fi
Monna Huvilinna

Monna Huvilinna

Henkilöstöpäällikkö

+358 40 862 6196

monna.huvilinna@nrcgroup.fi
Jouni Kekäle

Jouni Kekäle

Operatiivinen johtaja, Raitiotie-divisioonan johtaja

+358 40 862 1802

jouni.kekale@nrcgroup.fi
Carita Lehmusmetsä

Carita Lehmusmetsä

Viestintäpäällikkö

+358 44 761 9559

carita.lehmusmetsa@nrcgroup.fi
Mirka Nevala

Mirka Nevala

Kunnossapito-divisioonan johtaja

+358 50 373 4375

mirka.nevala@nrcgroup.fi
Irma Savolainen

Irma Savolainen

Lakimies

+358 40 709 1499

irma.m.savolainen@nrcgroup.fi
Sanna Ström

Sanna Ström

HSEQ-johtaja

+358 40 152 2995

sanna.strom@nrcgroup.fi
Pasi Tikka

Pasi Tikka

Talousjohtaja

+358 40 862 5752

pasi.tikka@nrcgroup.fi
Tule meille töihin!

This site uses cookies, as explained in our cookie policy. If you agree to our use of cookies, please close this message and continue to use this site.